See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van warme maaltijden voor het dienstencentrum, 2024-2025.
Beschreibung: Deze opdracht gaat over het leveren van warme maaltijden voor een periode van 2 jaar (2024 - 2025). 1)Dagelijks leveren van warme maaltijden op weekdagen in Het Lijsternest 26 – 2580 Putte: Maandag: +/- 16 maaltijdenDinsdag: +/- 25 maaltijdenWoensdag: +/- 21 maaltijdenDonderdag: +/- 25 maaltijdenVrijdag: +/- 20 maaltijdenEr kan een sluitingsperiode ingelast worden in de maanden juli en augustus, evenals in de periode tussen Kerstmis en nieuwjaar. 2)Maandelijks leveren: +/- 35 warme maaltijden voor het Dorpsrestaurant te Beerzel – Beerzelplein 10 – 2580 Putte, telkens op maandag tenzij anders vermeld. +/- 30 warme maaltijden voor het Dorpsrestaurant te Peulis – Teintstraat 2 – 2580 Putte, telkens op woensdag tenzij anders vermeld. +/- 25 warme maaltijden voor het Dorpsrestaurant te Grasheide – Parochiezaal Kerkhoflei – 2580 Putte, telkens op donderdag tenzij anders vermeld Een warme maaltijd bestaat uit soep, een hoofdgerecht en een dessert.De aantallen zijn gebaseerd op de gemiddelde bestellingen per week van het jaar 2022. Deze aantallen verschillen elke week en zijn niet bindend voor de opdrachtgever. Er is geen dorpsrestaurant in Beerzel en in Grasheide, in de maanden juli en augustus.
Interne Kennung: 10/24/2023 10:23 AM - PPP07A
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 10/24/2023 10:23 AM - PPP07A - 1
Beschreibung: Levering van maaltijden aan het dienstencentrum
Interne Kennung: 1
776387-2023 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 10/24/2023 10:23 AM - PPP07A
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15894200 Bereide maaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 10/24/2023 10:23 AM - PPP07A - 1
Interne identificatiecode: 1