See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliwa lotniczego JET A-1 wraz z dowozem do portu Lotniczego we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania (paliwo JET A-1 z SAF i paliwo JET A-1 bez SAF)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup paliwa lotniczego JET A-1 wraz z dowozem do portu Lotniczego we Wrocławiu z podziałem na dwa zadania (paliwo lotnicze JET A-1 z SAF i paliwo lotnicze JET A-1 bez SAF): Zadanie nr 1 – Zakup paliwa lotniczego JET A-1 wraz z dowozem do portu Lotniczego we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania (paliwo JET A-1 z SAF i paliwo JET A-1 bez SAF) Zadanie nr 2 - Dostawa paliwa lotniczego JET A-1 z bez dodatku SAF, wraz z dowozem do Portu Lotniczego we Wrocławiu. na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ.
Interne Kennung: 7/2025/NZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert zgodnie z art. 378 ust. 2 Pzp został wyznaczony na 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Ogłoszenie niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zostało poprzedzone publikacją okresowego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej dnia 26.08.2025 r. i opublikowanie w dniu 27.08.2025 r. pod nr 558847-2025 (Dz.U. S: 163/2025).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Zakup paliwa lotniczego JET A-1 z udziałem SAF wraz z dowozem do portu Lotniczego we Wrocławiu,
Beschreibung: Dla zadania nr 1 (JET A-1 z dodatkiem SAF) - łączny wolumen nabycia w 2026 r. nie przekroczy 135 000 m³, przy czym Zamawiający zapewnia minimalny wolumen odbioru w wysokości 90 000 m³.W ramach Zadania nr 1 Wykonawca zapewni, aby w roku 2026 udział zrównoważonego paliwa lotniczego (SAF) w dostawach Produktu wyniósł 2% w ujęciu wolumenowym. na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ.1. Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć ciągłość dostaw oraz środki transportu w ilości zapewniającej ciągłość i płynność dostaw przez cały okres realizacji Umowy, codziennie, w tym w dni wolne, ustawowo wolne oraz świąteczne, a także zapewnić całodobową obsługę zamówień dostępną siedem dni w tygodniu, w tym w dni wolne, ustawowo wolne oraz świąteczne — zgodnie z wymogami zawartymi w SWZ oraz w Szczegółowych opisach przedmiotu zamówienia stanowiących Załącznik nr 1A.
Interne Kennung: 7/2025/NZP - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa paliwa lotniczego JET A-1 z bez dodatku SAF, wraz z dowozem do Portu Lotniczego we Wrocławiu.
Beschreibung: Dla zadania nr 2 (JET A-1 bez dodatku SAF) - łączny wolumen nabycia w 2026 r. nie przekroczy 10 000 m³, przy czym Zamawiający zapewnia minimalny wolumen odbioru w wysokości 2 000 m³, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy, w załącznikach do projektu umowy oraz w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć ciągłość dostaw oraz środki transportu w ilości zapewniającej ciągłość i płynność dostaw przez cały okres realizacji Umowy, codziennie, w tym w dni wolne, ustawowo wolne oraz świąteczne, a także zapewnić całodobową obsługę zamówień dostępną siedem dni w tygodniu, w tym w dni wolne, ustawowo wolne oraz świąteczne — zgodnie z wymogami zawartymi w SWZ oraz w Szczegółowych opisach przedmiotu zamówienia stanowiących Załącznik nr 1B.
Interne Kennung: 7/2025/NZP - Zadanie nr 2