See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Advies gebouwd erfgoed
Beschreibung: De gemeente Westerwolde heeft geregeld behoefte aan advies over hoe ruimtelijk gerelateerde beleidsstukken kunnen worden aangepakt. Hieraan gerelateerd vindt er betaalde dienstverlening plaats in de vorm van adviezen en planvorming op het gebied van het gebouwd erfgoed. Bijvoorbeeld voor inventarisatie van karakteristieke panden, monumentale – en beeldbepalende panden, regieaanwijzingen op de gebouwde omgeving etc. De gemeente maakt hiervoor gebruik van Stichting Libau vanwege hun brede vakmatige expertise, die integraal kan worden ingezet en de regionale en lokale expertise (zowel in beleidsmatige als fysieke zin). Het betreft een overeenkomst voor de periode maart 2021 -februari 2025. afhankelijk van vraagstelling vanuit de gemeente
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92522200 Maßnahmen zur Erhaltung von historischen Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1