7765-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes – Fotografické služby pro IROP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFotografické služby pro IROP
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je pořízení fotografií projektů spolufinancovaných z Integrovaného regionálního operačního programu ve fázi před nebo v průběhu nebo po ukončení realizace projektu, fotografií z půldenních akcí nebo fotografie z celodenních akcí nebo fotografií portrétů dodavatelem dle požadavků zadavatele. Předmětem plnění veřejné zakázky se rozumí rovněž úprava fotografií pro účely jejich dalších použití, export do publikovatelného formátu a předání zdrojových souborů po úpravách. Zdrojové soubory po úpravách jsou rovněž součástí předmětu plnění veřejné zakázky. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung21755-2022
Interne KennungVZ/2020/026/456
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen, 79962000 Filmentwicklung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou rámcovou dohodu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od rámcové dohody uzavřené/uzavřených s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou rámcovou dohodu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené rámcové dohody s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou rámcovou dohodu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b). Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, týkající se změny ceny za poskytované plnění. Podmínky pro změnu ceny jsou uvedeny v příloze č. 3 Závazný návrh rámcové dohody.