776530-2023 - Planung
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Planning- en ticketingsysteem Portlantis
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Planning- en ticketingsysteem Portlantis
Beschreibung: Deze opdracht betreft de inkoop van een planning- en ticketingsysteem ten behoeve van het havenervaringscentrum Portlantis. Uitgangspunt hierbij is de inkoop van een bestaande oplossing (standaard software). Het inschrijven met twee bestaande systemen die door middel van koppelingen werken als één totale oplossing is ook toegestaan. De opdracht is bewust niet opgedeeld in percelen omdat dit meer kansen geeft aan de markt om zelf partners te selecteren met wie ze het beste één totale oplossing kunnen leveren. De aanbestedende dienst nodigt partijen uit om vooral in combinatie in te schrijven waarbij één partij hoofdaannemer is, en fungeert als penvoerder en eindverantwoordelijke namens de inschrijver. Voor meer informatie over de opdracht en het havenervaringscentrum Portlantis verwijzen wij u vriendelijk inschrijvingsleidraad. 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme