2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka LED multimediálního zařízení pro HCA
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového LED multimediálního zařízení (poprsníku) do Home Credit Arény zahrnující i dodávku jednotné softwarové platformy pro ovládání všech video obrazovek v hale. LED poprsník je LED obrazovka ve tvaru oválu sloužící především pro prezentaci obchodních partnerů klubu, pro zábavu v hale a doplňující informace během hry. LED poprsník bude umístěn na betonovém soklu po vnitřním obvodu haly ve 4.NP. Celý obvod pásu musí být bez viditelných mezer a musí vytvářet nepřerušovaný ovál. Před samotnou instalací je dodavatel povinen zajistit zpracování statického posouzení nosné konstrukce pro instalaci LED poprsníku. Předmět zakázky zahrnuje jak dodávku technologie a souvisejících komponent s požadovanými technickými parametry a odpovídajícím HW a SW včetně licencí do místa určení, tak jeho montáž a instalaci, uvedení do provozu, zajištění funkční zkoušky, předvedení funkčnosti a zaškolení obsluhy. Předmět zahrnuje rovněž zpracování dokumentace skutečného provedení, zajištění zkušebního provozu alespoň na jednom zápase následujícím po ukončení dodávky a poskytování záručního servisu v parametrech a po dobu záruční lhůty uvedenou v návrhu smlouvy, která tvoří přílohu č. 2 ZP. Předmět veřejné zakázky zahrnuje zároveň deinstalaci stávajícího multimediálního LED pásu a jeho využití či likvidaci v souladu s příslušnými právními předpisy. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen Technické specifikaci, která tvoří přílohu č. 5 ZP.
Interne Kennung: CC/OŘ/SAL1/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32223000 Bildsendegerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51411000 Installation von bildgebenden Geräten, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001