2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon dla potrzeb jednostek organizacyjnych Policji
Beschreibung: Zakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon dla potrzeb jednostek organizacyjnych Policji
Interne Kennung: 250/BŁiI/25/DG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Zakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon
Beschreibung: Zakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon
Interne Kennung: 250/BŁiI/25/DG - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Zakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon
Interne Kennung: 250/BŁiI/25/DG - Zadanie 2