See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadzór serwisowy nad urządzeniami prod. Olympus
Beschreibung: nadzór serwisowy nad urządzeniami prod. Olympus na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 755087-2025
Interne Kennung: 121/ZP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: w związku z koniecznością zabezpieczenia serwisowania sprzętu objętego zamówieniem, a także wygasającej umowy na nadzór sprzętu, istnieje pilna potrzeba skrócenia procedur przetargowej, celem niezwłocznego dokonania wyboru Wykonawcy i podpisania umowy zabezpieczającej prawidłowe i bezpieczne działanie sprzętu objętego nadzorem serwisowym
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001