See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoudscontract Werklust voertuigen
Beschreibung: het onderhoud van het resterende aantal van circa veertig (40) bouwmachines onder te brengen bij Werklust, voor een periode van vier (4) jaar, met de mogelijkheid tot twee (2) verlengingen van elk twee (2) jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000