See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EMAT-A, EMAT-C og MFL pigging services
Beschreibung: Kontrakt på udførelse af EMAT-A pigging med option på tilføjelse af EMAT-C samt MFL pigging. Der er tale om Energinets gasrør ”Egtved – Frøslev”. Pigging er i forbindelse med det kommende brint projekt i Danmark (DHB).
Interne Kennung: 25/14559
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76600000 Überwachung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000