776754-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Hurtowy zakup oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hurtowy zakup oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia będzie odbierany przez Zamawiającego sukcesywnie, stosownie do jego potrzeb i polegał będzie na dostawie hurtowej przez Wykonawcę oleju napędowego do zbiorników o pojemności 9.000 litrów (9 m3) stanowiących własność Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o. o., zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego 56 (składowisko odpadów) w Lipnie. Dostawy jednorazowe w ilościach: olej napędowy ok. 7000 litrów, na podstawie złożonych zamówień. Przedmiotem zamówienia jest hurtowy zakup wraz z dostawą oleju napędowego B7 o kodzie CN 2710 20 11 spełniającego normę PN-EN 590 do zbiorników Zamawiającego: olej napędowy w ilości do 300.000 litrów. Dostarczany olej napędowy B7 powinien spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2015, poz. 1680). Podane ilości są ilościami szacunkowymi, w związku z powyższym Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania zamówienia we wskazanej wielkości, a Wykonawca nie będzie z tego powodu wnosił żadnych dodatkowych roszczeń. Minimalny zakres zamówienia Zamawiający określa na poziomie 60% wielkości określonej powyżej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia będzie odbierany przez Zamawiającego sukcesywnie, stosownie do jego potrzeb i polegał będzie na dostawie hurtowej przez Wykonawcę oleju napędowego do zbiorników o pojemności 9.000 litrów (9 m3) stanowiących własność Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o. o., zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego 56 (składowisko odpadów) w Lipnie. Dostawy jednorazowe w ilościach: olej napędowy ok. 7000 litrów, na podstawie złożonych zamówień. Przedmiotem zamówienia jest hurtowy zakup wraz z dostawą oleju napędowego B7 o kodzie CN 2710 20 11 spełniającego normę PN-EN 590 do zbiorników Zamawiającego: olej napędowy w ilości do 300.000 litrów. Dostarczany olej napędowy B7 powinien spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2015, poz. 1680). Podane ilości są ilościami szacunkowymi, w związku z powyższym Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania zamówienia we wskazanej wielkości, a Wykonawca nie będzie z tego powodu wnosił żadnych dodatkowych roszczeń. Minimalny zakres zamówienia Zamawiający określa na poziomie 60% wielkości określonej powyżej. Wykonawca każdorazowo musi okazać w momencie dostawy świadectwo jakości dostarczanego oleju napędowego potwierdzające parametry oleju napędowego B7 oraz dowód wydania paliwa z bazy paliw do wglądu Zamawiającego. Zamawiający będzie miał prawo do poboru próbki paliwa przy każdej z dostaw. Dostawa przedmiotu zamówienia odbywać się będzie na koszt wykonawcy w ramach wynagrodzenia umownego przy użyciu pojazdu do transportu paliw ciekłych – autocysterny. Zamawiający wymaga realizacji dostaw przez Wykonawcę autocysterną wyposażoną w pompę lub dystrybutor, spełniający wszelkie wymagania obowiązującego prawa, w szczególności Ustawy z dnia 11 maja 2001 r. prawo o miarach (tj. Dz. U. 2016 r. poz.884) i aktów wykonawczych do ww. ustawy w zakresie auto cystern (pojazdów do transportu paliw ciekłych). Pojazd, którym realizowane będą dostawy paliw, winien być wyposażony w legalizowane urządzenia pomiarowe mierzące ilość zrzutu paliwa do zbiornika magazynowego. Podstawą do wystawienia faktury będzie ilość dostarczonego oleju napędowego w temperaturze referencyjnej 15°C wg wskazań zalegalizowanego układu pomiarowego z kompensacją do 15°C przy autocysternie Dostawcy. Dostawca zobowiązany będzie do przekazywania danych rejestrowych systemu PUESC na wskazany w umowie adres e-mail.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Minimalny zakres zamówienia Zamawiający określa na poziomie 60% ilości litrów.