776755-2025 - Wettbewerb
Polen – Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung – Wykonanie usługi wsparcia organizacyjnego i merytorycznego rozwoju 4 inteligentnych specjalizacji (IS) Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usługi wsparcia organizacyjnego i merytorycznego rozwoju 4 inteligentnych specjalizacji (IS) Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wsparcia organizacyjnego i merytorycznego rozwoju 4 inteligentnych specjalizacji (IS) województwa warmińsko-mazurskiego tj. pełnienie funkcji regionalnego koordynatora / operatora IS poprzez inicjowanie współpracy, budowanie relacji z podmiotami zewnętrznymi, monitorowanie bieżących potrzeb interesariuszy oraz stałą komunikację i wymianę informacji z przedstawicielami Zamawiającego (WaMa Smart Lab 2.0.).
Interne KennungZP.272.1.122.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungWykonanie usługi wsparcia organizacyjnego i merytorycznego rozwoju inteligentnej specjalizacji DREWNO I MEBLARSTWO
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungWykonanie usługi wsparcia organizacyjnego i merytorycznego rozwoju inteligentnej specjalizacji ŻYWNOŚĆ WYSOKIEJ JAKOŚCI.
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelCzęść III
BeschreibungWykonanie usługi wsparcia organizacyjnego i merytorycznego rozwoju inteligentnej specjalizacji EKONOMIA WODY
Interne KennungCzęść III
LosLOT-0004
TitelCzęść IV
BeschreibungWykonanie usługi wsparcia organizacyjnego i merytorycznego rozwoju inteligentnej specjalizacji ZDROWE ŻYCIE.
Interne KennungCzęść IV