2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO Aankopen van rolstoelbussen voor personenvervoer
Beschreibung: De opdracht van dit bestek handelt over de aankoop van voertuigen die ingezet worden als personenvervoer van senioren binnen een zorgcontext. De rolstoelbussen worden ingezet om senioren te vervoeren tussen hun woonplaats en de dagverzorgingscentra binnen het werkgebied van Zorgpunt Waasland. Deze zogenaamde mobibussen worden bestuurd door vrijwilligers, en leggen voornamelijk korte afstanden af. Vermits de chauffeurs enkel beschikken over een rijbewijs B, dient een aangeboden voertuig na ombouw te voldoen aan de vereisten om door een persoon met enkel rijbewijs B te worden bestuurd. De opdracht wordt verdeeld in twee percelen: één voor een voertuig aangedreven door klassieke brandstof (diesel of naft) dat voldoet aan alle technische eisen: en één voor een elektrisch voertuig dat voldoet aan alle technische eisen. Zorgpunt Waasland geeft aan inschrijvers de kans om op elk perceel afzonderlijk in te schrijven, of aan beide percelen deel te nemen. Er is geen aankoopverplichting op elk perceel, vermits de behoefte en de budgetten doorheen de looptijd van de opdracht nog niet volledig gekend zijn op het moment van opmaak van het bestek. De geschatte hoeveelheid bedraagt vier mobibussen.
Interne Kennung: PPP0O4-4943/5208/MH-4943
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34115200 Kraftfahrzeuge für den Transport von weniger als 10 Personen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenvervoersbus klassieke brandstof
Beschreibung: Aankoop vervoersbus met klassieek brandstof voor senioren met aangepaste inrichting.
Interne Kennung: MH-4943_1
Los: LOT-0002
Titel: Personenvervoersbus elektrisch
Beschreibung: Aankoop elektrische vervoersbus voor senioren met aangepaste inrichting.
Interne Kennung: MH-4943_2