776839-2025 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Dostawa i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP przeznaczonego do kompleksowej obsługi Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie wraz ze świadczeniem usług serwisu utrzymaniowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP przeznaczonego do kompleksowej obsługi Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie wraz ze świadczeniem usług serwisu utrzymaniowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca swym zakresem dostawę i wdrożenie oraz dostosowanie do potrzeby Zamawiającego Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP przeznaczonego do kompleksowej obsługi Zamawiającego dla 150 użytkowników wraz z udzieleniem bezterminowej komercyjnej licencji poprzedzone przeprowadzeniem analizy przedwdrożeniowej, szkoleń w zakresie obsługi i administracji systemu wraz z asystą techniczną oraz świadczenie serwisu utrzymaniowego.
Interne Kennung: 30/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca swym zakresem dostawę i wdrożenie oraz dostosowanie do potrzeby Zamawiającego Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP przeznaczonego do kompleksowej obsługi Zamawiającego dla 150 użytkowników wraz z udzieleniem bezterminowej komercyjnej licencji poprzedzone przeprowadzeniem analizy przedwdrożeniowej, szkoleń w zakresie obsługi i administracji systemu wraz z asystą techniczną oraz świadczenie serwisu utrzymaniowego