See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12. W ramach przedmiotu zamówienia wyodrębniono 8 części. Przedmiotem zamówienia dla części od 1 do 4 jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad przygotowany do odbioru będzie w formie luźnej. Przedmiotem zamówienia dla części od 5 do 8 jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad przygotowany do odbioru będzie w formie sprasowanej kostki, wymiary beli wynoszą ok: 100x100x75 cm. Średnia waga jednej beli odpadów wynosi ok. 350-550 kg.
Interne Kennung: DA.261.1.22.2025.BW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 -luzy (część 1)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad przygotowany do odbioru będzie w formie luźnej. Ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, wyniesie maksymalnie do 4 900 Mg, a minimalna ilość odebranych odpadów wyniesie 3000 Mg. Odpad wytworzony w procesie segregacji ręcznej i automatycznej frakcji nadsitowej > 80 mm, (separator magnetyczny oraz optopneumatyczny) z niesegregowanych odpadów komunalnych (kod 20 03 01), odpadów opakowaniowych (z grupy 15). W odpadzie o kodzie 19 12 12 znajdować się będą wtrącenia w postaci: makulatury, tworzyw sztucznych, metali żelaznych i nieżelaznych, szkła, drewna, bioodpadów, tekstyliów. Odbiór odpadu będzie odbywał się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 w ilości określonej przez Zamawiającego w harmonogramie tygodniowym przesłanym mailem do godziny 14:00 w piątek poprzedzający tydzień odbiorów do przedstawiciela Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości odpadów do odbioru w danym dniu określonym w harmonogramie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Odpad magazynowany na placu, bez zadaszenia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą, wskazania innych terminów i godzin odbioru. Odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu "Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 121, 63 - 400 Ostrów Wielkopolski. Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. Zamawiający wymaga podstawienia pod załadunek naczepy typu ruchoma podłoga o pojemności 90-100m3.Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanej wadze Zamawiającego, zlokalizowanej w zakładzie Zamawiającego. Ilość odebranych odpadów każdorazowo będzie potwierdzane w systemie BDO za pomocą kart przekazania odpadów i kwitu wagowego. Dokumenty te stanowić będą wyłączną podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Wykonawca zobowiązany będzie do podstawienia naczepy tira typu ruchoma podłoga o pojemności od 90 do 100 m3 na zgłoszenie Zamawiającego (maksymalnie 60 razy w trakcie obowiązywania Umowy) w celu dokonania załadunku pre rdf-u. Zgłoszenie zapotrzebowania na dostarczenie naczepy do zakładu Zamawiającego odbywać się będzie z jednodniowym wyprzedzeniem. Zgłoszenie będzie dokonywane przez Zamawiającego mailowo. Podstawienie naczepy odbywać się będzie od godziny 17:00 do godziny 18:00 w dniach od poniedziałku do piątku. Odbiór załadowanej naczepy nastąpi kolejnego dnia od godziny 07:00 do godziny 09:00. Wykonawca po przetworzeniu odpadów przekaże Zamawiającemu stosowne oświadczenie, zawierające informacje na temat: nazwy i adresu instalacji, w której przekazane przez Zamawiającego odpady zostały poddane przetworzeniu oraz na temat nazwy i adresu instalacji, w której odpady zostały poddane ostatecznemu procesowi ich zagospodarowania wraz ze wskazaniem tego procesu. Przedmiotowe oświadczenie należy przedłożyć Zamawiającemu w terminie do 10 lipca.2026 roku za I półrocze oraz do 10 stycznia 2027 roku za II półrocze 2026 roku. Szczegółowy zakres praw i obowiązków Wykonawcy reguluje Projekt Umowy. Zamawiający nie posiada aktualnych badań laboratoryjnych w/w odpadu. W załączeniu zdjęcia poglądowe. Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne Kennung: DA.261.1.22.2025.BW/I
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 -luzy (część 2)
Interne Kennung: DA.261.1.22.2025.BW/II
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 -luzy (część 3)
Interne Kennung: DA.261.1.22.2025.BW/III
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 -luzy (część 4)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad przygotowany do odbioru będzie w formie luźnej. Ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, wyniesie maksymalnie do 4 900 Mg, a minimalna ilość odebranych odpadów wyniesie 3000 Mg. Odpad wytworzony w procesie segregacji ręcznej i automatycznej frakcji nadsitowej > 80 mm, (separator magnetyczny oraz optopneumatyczny) z niesegregowanych odpadów komunalnych (kod 20 03 01), odpadów opakowaniowych (z grupy 15). W odpadzie o kodzie 19 12 12 znajdować się będą wtrącenia w postaci: makulatury, tworzyw sztucznych, metali żelaznych i nieżelaznych, szkła, drewna, bioodpadów, tekstyliów. Odbiór odpadu będzie odbywał się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 w ilości określonej przez Zamawiającego w harmonogramie tygodniowym przesłanym mailem do godziny 14:00 w piątek poprzedzający tydzień odbiorów do przedstawiciela Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości odpadów do odbioru w danym dniu określonym w harmonogramie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Odpad magazynowany na placu, bez zadaszenia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą, wskazania innych terminów i godzin odbioru. Odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu "Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 121, 63 - 400 Ostrów Wielkopolski. Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. Zamawiający wymaga podstawienia pod załadunek naczepy typu ruchoma podłoga o pojemności 90-100m3.Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanej wadze Zamawiającego, zlokalizowanej w zakładzie Zamawiającego. Ilość odebranych odpadów każdorazowo będzie potwierdzane w systemie BDO za pomocą kart przekazania odpadów i kwitu wagowego. Dokumenty te stanowić będą wyłączną podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Wykonawca zobowiązany będzie do podstawienia naczepy tira typu ruchoma podłoga o pojemności od 90 do 100 m3 na zgłoszenie Zamawiającego (maksymalnie 60 razy w trakcie obowiązywania Umowy) w celu dokonania załadunku pre rdf-u. Zgłoszenie zapotrzebowania na dostarczenie naczepy do zakładu Zamawiającego odbywać się będzie z jednodniowym wyprzedzeniem. Zgłoszenie będzie dokonywane przez Zamawiającego mailowo. Podstawienie naczepy odbywać się będzie od godziny 17:00 do godziny 18:00 w dniach od poniedziałku do piątku. Odbiór załadowanej naczepy nastąpi kolejnego dnia od godziny 07:00 do godziny 09:00. Wykonawca po przetworzeniu odpadów przekaże Zamawiającemu stosowne oświadczenie, zawierające informacje na temat: nazwy i adresu instalacji, w której przekazane przez Zamawiającego odpady zostały poddane przetworzeniu oraz na temat nazwy i adresu instalacji, w której odpady zostały poddane ostatecznemu procesowi ich zagospodarowania wraz ze wskazaniem tego procesu. Przedmiotowe oświadczenie należy przedłożyć Zamawiającemu w terminie do 10 lipca 2026 roku za I półrocze oraz do 10 stycznia 2027 roku za II półrocze 2026 roku. Szczegółowy zakres praw i obowiązków Wykonawcy reguluje Projekt Umowy. Zamawiający nie posiada aktualnych badań laboratoryjnych w/w odpadu. W załączeniu zdjęcia poglądowe. Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne Kennung: DA.261.1.22.2025.BW/IV
Los: LOT-0005
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 -kostka (część 5)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad przygotowany do odbioru będzie w formie sprasowanej kostki, wymiary beli wynoszą ok: 100x100x75 cm. Średnia waga jednej beli odpadów wynosi ok. 350-550 kg. Ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, wyniesie maksymalnie do 800 Mg, a minimalna ilość odebranych odpadów wyniesie 400 Mg. Odpad wytworzony w procesie segregacji ręcznej i automatycznej frakcji nadsitowej > 80 mm, (separator magnetyczny oraz optopneumatyczny) z niesegregowanych odpadów komunalnych (kod 20 03 01), odpadów opakowaniowych (z grupy 15). W odpadzie o kodzie 19 12 12 znajdować się będą wtrącenia w postaci: makulatury, tworzyw sztucznych, metali żelaznych i nieżelaznych, szkła, drewna, bioodpadów, tekstyliów. Odbiór odpadu będzie odbywał się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 w ilości określonej przez Zamawiającego w harmonogramie tygodniowym, przesłanym mailem do przedstawiciela Wykonawcy do godziny 14:00 do piątku poprzedzającego tydzień odbiorów. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości odpadów do odbioru w danym dniu określonym w harmonogramie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Odpad magazynowany na placu, bez zadaszenia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą, wskazania innych terminów i godzin odbioru. Odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu "Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 121, 63 - 400 Ostrów Wielkopolski. Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. Zamawiający wymaga podstawienia pod załadunek naczepy typu ruchoma podłoga o pojemności 90-100m3.Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanej wadze Zamawiającego, zlokalizowanej w zakładzie Zamawiającego. Ilość odebranych odpadów każdorazowo będzie potwierdzane w systemie BDO za pomocą karty przekazania odpadów i kwitu wagowego. Dokumenty te stanowić będą wyłączną podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Szczegółowy zakres praw i obowiązków Wykonawcy reguluje Projekt Umowy. Wykonawca po przetworzeniu odpadów przekaże Zamawiającemu stosowne oświadczenie, zawierające informacje na temat: nazwy i adresu instalacji, w której przekazane przez Zamawiającego odpady zostały poddane przetworzeniu oraz na temat nazwy i adresu instalacji, w której odpady zostały poddane ostatecznemu procesowi ich zagospodarowania wraz ze wskazaniem tego procesu. Przedmiotowe oświadczenie należy przedłożyć Zamawiającemu w terminie do 10 lipca 2026 roku za I półrocze oraz do 10 stycznia 2027 roku za II półrocze 2026 roku. Zamawiający nie posiada aktualnych badań laboratoryjnych w/w odpadu. W załączeniu zdjęcia poglądowe. Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne Kennung: DA.261.1.22.2025.BW/V
Los: LOT-0006
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 -kostka (część 6)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad przygotowany do odbioru będzie w formie sprasowanej kostki, wymiary beli wynoszą ok: 100x100x75 cm. Średnia waga jednej beli odpadów wynosi ok. 350-550 kg. Ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, wyniesie maksymalnie do 1 200 Mg, a minimalna ilość odebranych odpadów wyniesie 600 Mg. Odpad wytworzony w procesie segregacji ręcznej i automatycznej frakcji nadsitowej > 80 mm, (separator magnetyczny oraz optopneumatyczny) z niesegregowanych odpadów komunalnych (kod 20 03 01), odpadów opakowaniowych (z grupy 15). W odpadzie o kodzie 19 12 12 znajdować się będą wtrącenia w postaci: makulatury, tworzyw sztucznych, metali żelaznych i nieżelaznych, szkła, drewna, bioodpadów, tekstyliów. Odbiór odpadu będzie odbywał się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 w ilości określonej przez Zamawiającego w harmonogramie tygodniowym, przesłanym mailem do przedstawiciela Wykonawcy do godziny 14:00 do piątku poprzedzającego tydzień odbiorów. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości odpadów do odbioru w danym dniu określonym w harmonogramie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Odpad magazynowany na placu, bez zadaszenia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą, wskazania innych terminów i godzin odbioru. Odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu "Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 121, 63 - 400 Ostrów Wielkopolski. Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. Zamawiający wymaga podstawienia pod załadunek naczepy typu ruchoma podłoga o pojemności 90-100m3.Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanej wadze Zamawiającego, zlokalizowanej w zakładzie Zamawiającego. Ilość odebranych odpadów każdorazowo będzie potwierdzane w systemie BDO za pomocą karty przekazania odpadów i kwitu wagowego. Dokumenty te stanowić będą wyłączną podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Szczegółowy zakres praw i obowiązków Wykonawcy reguluje Projekt Umowy. Wykonawca po przetworzeniu odpadów przekaże Zamawiającemu stosowne oświadczenie, zawierające informacje na temat: nazwy i adresu instalacji, w której przekazane przez Zamawiającego odpady zostały poddane przetworzeniu oraz na temat nazwy i adresu instalacji, w której odpady zostały poddane ostatecznemu procesowi ich zagospodarowania wraz ze wskazaniem tego procesu. Przedmiotowe oświadczenie należy przedłożyć Zamawiającemu w terminie do 10 lipca 2026 roku za I półrocze oraz do 10 stycznia 2027 roku za II półrocze 2026 roku. Zamawiający nie posiada aktualnych badań laboratoryjnych w/w odpadu. W załączeniu zdjęcia poglądowe. Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne Kennung: DA.261.1.22.2025.BW/VI
Los: LOT-0007
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 -kostka (część 7)
Interne Kennung: DA.261.1.22.2025.BW/VII
Los: LOT-0008
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 -kostka (część 8)
Interne Kennung: DA.261.1.22.2025.BW/VIII