2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej Spółki oraz ubezpieczenia mienia Spółki
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej i posiadanego mienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. obejmujące poniższe Części i zakresy: a) Część I – Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spółki (OC podstawa), b) Część II – Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spółki (OC nadwyżka), c) Część III- Ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego Dworzec Łódź Fabryczna: Zakres 1 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Zakres 2 – Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, d) Część IV - Ubezpieczenie mienia i sprzętu elektronicznego Spółki: Zakres 1 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, Zakres 2 – Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, e) Część V – Ubezpieczenie casco maszyn torowych.
Interne Kennung: 6060/ILG 7/04571/04144/25/P (PZ.293.1653.2025)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć nr 1
Beschreibung: Cześć nr 1 – Ubezpieczenie OC działalności Spółki (podstawa)
Interne Kennung: 6060/ILG 7/04571/04144/25/P.1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć nr 2
Beschreibung: Cześć nr 2 – Ubezpieczenie OC działalności Spółki (nadwyżka)
Interne Kennung: 6060/ILG 7/04571/04144/25/P.2
Los: LOT-0003
Titel: Cześć nr 3
Beschreibung: Cześć nr 3 – Ubezpieczenie Dworca Łódź Fabryczna (mienie + elektronika)
Interne Kennung: 6060/ILG 7/04571/04144/25/P.3
Los: LOT-0004
Titel: Cześć nr 4
Beschreibung: Cześć nr 4 – Ubezpieczenie majątku Spółki (mienie + elektronika)
Interne Kennung: 6060/ILG 7/04571/04144/25/P.4
Los: LOT-0005
Titel: Cześć nr 5
Beschreibung: Cześć nr 5 – Ubezpieczenie casco maszyn torowych
Interne Kennung: 6060/ILG 7/04571/04144/25/P.5