2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, NOVÁ 5, ČESKÉ BUDĚJOVICE – NÁBYTEK DO UČEBNY PRO VÝUKU PŘÍRODOPISU
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nábytku a jeho odborná montáž do učebny pro výuku přírodopisu, robotiky a kabinetu. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou následující související činnosti: - dodání předmětu plnění; - doprava na místo plnění určené zadavatelem; - montáž a instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti; - odborné proškolení pověřených pracovníků zadavatele, seznámení s postupy a způsoby údržby dodávaného nábytku; - případná likvidace vzniklého odpadu. Podrobná specifikace dodávky je uvedena v Soupisu dodávky s technickou specifikací (příloha č. 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 25130
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001