776978-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Hilfstätigkeiten für den Wasserverkehr – Nautische dienstverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNautische dienstverlening
BeschreibungHet betreft dienstverlening waar Opdrachtnemer samen met Rijkswaterstaat uitvoering geeft aan het bedienen (lokaal en op afstand) van bruggen, sluizen en stuwen die in beheer zijn van Rijkswaterstaat. Zie het Beschrijvend document.
Interne Kennung31211578
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63720000 Hilfstätigkeiten für den Wasserverkehr
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHet betreft dienstverlening waar Opdrachtnemer samen met Rijkswaterstaat uitvoering geeft aan het bedienen (lokaal en op afstand) van bruggen, sluizen en stuwen die in beheer zijn van Rijkswaterstaat.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingsopties