See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nové expozice Muzea Jemnicka
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení nových expozic Muzea Jemnicka realizací vzájemně provázaných prvků vnitřního vybavení a mobiliáře, svítidel, osvětlovacích prvků a systému osvětlení, audiovizuální techniky a zabezpečovací techniky, a to v rozsahu a za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195800 Hängeschienen oder Halter, 30195920 Magnettafeln, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30231320 Tastbildschirme, 30232110 Laserdrucker, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen, 31625000 Einbruchs- und Feuermelder, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32323400 Video-Playback-Gerät, 32333300 Video-Wiedergabegeräte, 32342000 Lautsprecher, 32343000 Verstärker, 32420000 Netzausrüstung, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 37524100 Lernspiele, 38652120 Videoprojektoren, 39112000 Stühle, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39121000 Schreibtische und Tische, 39122100 Vorratsschränke, 39130000 Büromöbel, 39133000 Auslagensysteme, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39190000 Tapeten und andere Wandverkleidungen, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse, 39298900 Diverse Dekorationsartikel, 39515000 Gardinen, Vorhänge, Schabracken und Textiljalousien, 39516000 Innenausstattungsartikel, 39516120 Kopfkissen, 39531000 Teppiche, 44111400 Farben und Wandbekleidungen, 44112000 Diverse Bauwerke, 44170000 Zu Baustoffen gehörige Platten, Bleche, Streifen und Folien, 44174000 Folien, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 44423000 Diverse Artikel, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45451000 Dekorationsarbeiten, 45451100 Ornamentierungsarbeiten, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 51313000 Installation von Audiogeräten, 51314000 Installation von Videogeräten, 51411000 Installation von bildgebenden Geräten, 51611000 Installation von Computern, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Zabezpečovací technika
Beschreibung: Předmětem části 4 veřejné zakázky je: - dodávka, montáž a instalace poplachového zabezpečovacího a tísňového systému a kamerového systému do nových expozic Muzea Jemnicka, vč. provedení integrační přípravy, zapojení, detailního nastavení, provedení přípravy připojení objektu muzea na pult centrální ochrany, funkčního oživení, nezbytných revizí, měření vč. měřicího protokolu, zpracování dokumentace skutečného provedení, funkční zkoušky, celkového zprovoznění a zaškolení obsluhy, - poskytování součinnosti při zkušebním provozu expozic, a to v rozsahu a za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejm. příslušné projektové dokumentaci a soupisu dodávek a prací, které tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace, a v závazných obchodních a smluvních podmínkách, které jako text smlouvy tvoří přílohu č. 5 Zadávací dokumentace pro část 4 veřejné zakázky, a tak, aby uvedený předmět byl plně funkční a mohl být plně využíván ke svému účelu. Nezbytnou podmínkou pro dodavatele vybraného pro plnění této části veřejné zakázky je koordinace jeho plnění s plněním dodavatelů ostatních částí veřejné zakázky. Další informace o předmětu a podmínkách plnění této části veřejné zakázky jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou dostupné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prodloužení doby a lhůty plnění. Výhrada změny dodavatele. Další podrobnosti jsou uvedeny v čl. 20 Zadávací dokumentace dostupné na profilu zadavatele.
Los: LOT-0004
Titel: Audiovizuální technika
Beschreibung: Předmětem části 3 veřejné zakázky je: - dodávka a montáž nové nepoužité audio, video a prezentační techniky pro nové expozice Muzea Jemnicka, vč. veškerých souvisejících komponent, jejich náplní (z podkladových materiálů poskytnutých zadavatelem), souvisejícího SW a poskytnutí licence k užití softwarových produktů, vč. jejího zapojení, funkčního oživení, detailního nastavení a celkového zprovoznění, zpracování dokumentace skutečného provedení a zaškolení obsluhy, - poskytování součinnosti při zkušebním provozu expozic, a to v rozsahu a za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejm. příslušné projektové dokumentaci a soupisu dodávek a prací, které tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace, a v závazných obchodních a smluvních podmínkách, které jako text smlouvy tvoří přílohu č. 5 Zadávací dokumentace pro část 3 veřejné zakázky, a tak, aby uvedený předmět byl plně funkční a mohl být plně využíván ke svému účelu. Nezbytnou podmínkou pro dodavatele vybraného pro plnění této části veřejné zakázky je koordinace jeho plnění s plněním dodavatelů ostatních částí veřejné zakázky. Další informace o předmětu a podmínkách plnění této části veřejné zakázky jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou dostupné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237410 Computermäuse, 51313000 Installation von Audiogeräten, 30213000 Personalcomputer, 30231320 Tastbildschirme, 30232110 Laserdrucker, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30237260 Monitor-Wandarmhalterungen, 72268000 Bereitstellung von Software, 30237460 Computertastaturen, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32323400 Video-Playback-Gerät, 32333300 Video-Wiedergabegeräte, 32342000 Lautsprecher, 32343000 Verstärker, 32420000 Netzausrüstung, 38652120 Videoprojektoren, 44423000 Diverse Artikel, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 72263000 Software-Implementierung, 51314000 Installation von Videogeräten, 51411000 Installation von bildgebenden Geräten, 51611000 Installation von Computern, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Los: LOT-0003
Titel: Osvětlení
Beschreibung: Předmětem části 2 veřejné zakázky je: - dodávka nových nepoužitých svítidel, osvětlovacích prvků a systému osvětlení vč. osvětlení vitrín a exponátů pro nové expozice Muzea Jemnicka, vč. příslušenství, a provedení související montáže, instalace, zapojení, zprovoznění a detailního nastavení a kalibrace svítidel a osvětlení a zaškolení obsluhy, - poskytování součinnosti při zkušebním provozu expozic, a to v rozsahu a za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejm. příslušné projektové dokumentaci a soupisu dodávek a prací, které tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace, a v závazných obchodních a smluvních podmínkách, které jako text smlouvy tvoří přílohu č. 5 Zadávací dokumentace pro část 2 veřejné zakázky, a tak, aby uvedený předmět byl plně funkční a mohl být plně využíván ke svému účelu. Nezbytnou podmínkou pro dodavatele vybraného pro plnění této části veřejné zakázky je koordinace jeho plnění s plněním dodavatelů ostatních částí veřejné zakázky. Další informace o předmětu a podmínkách plnění této části veřejné zakázky jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou dostupné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
Los: LOT-0001
Titel: Vnitřní vybavení
Beschreibung: Předmětem části 1 veřejné zakázky je: - dodávka, montáž, instalace, zprovoznění a detailní nastavení vzájemně k sobě sestavených a provázaných prvků nových expozic Muzea Jemnicka, vč. grafiky (dle návrhu, který vybranému dodavateli předá zadavatel), vnitřního vybavení a mobiliáře, - poskytování součinnosti při zkušebním provozu expozic, a to v rozsahu a za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejm. příslušné projektové dokumentaci a soupisu dodávek a prací, které tvoří přílohu č. 1 Zadávací dokumentace, a v závazných obchodních a smluvních podmínkách, které jako text smlouvy tvoří přílohu č. 5 Zadávací dokumentace pro část 1 veřejné zakázky, a tak, aby uvedený předmět byl plně funkční a mohl být plně využíván ke svému účelu. Nezbytnou podmínkou pro dodavatele vybraného pro plnění této části veřejné zakázky je koordinace jeho plnění s plněním dodavatelů ostatních částí veřejné zakázky. Další informace o předmětu a podmínkách plnění této části veřejné zakázky jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách, které jsou dostupné na profilu zadavatele.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39122100 Vorratsschränke, 44174000 Folien, 30195800 Hängeschienen oder Halter, 30195920 Magnettafeln, 31523200 Anzeigen mit dauerhaften Meldungen, 37524100 Lernspiele, 39112000 Stühle, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39121000 Schreibtische und Tische, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 39130000 Büromöbel, 39133000 Auslagensysteme, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39190000 Tapeten und andere Wandverkleidungen, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse, 39298900 Diverse Dekorationsartikel, 39515000 Gardinen, Vorhänge, Schabracken und Textiljalousien, 39516000 Innenausstattungsartikel, 39516120 Kopfkissen, 39531000 Teppiche, 44111400 Farben und Wandbekleidungen, 44112000 Diverse Bauwerke, 44170000 Zu Baustoffen gehörige Platten, Bleche, Streifen und Folien, 45451100 Ornamentierungsarbeiten, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45451000 Dekorationsarbeiten