777049-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Dostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka, Otevřená 1072/4, Praha 6
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka, Otevřená 1072/4, Praha 6
BeschreibungDostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka, Praha 6, zahrnující stavbu nového krytého bazénu dlouhého 25 metrů a hloubkou 2,3 m, s 10 drahami, z čehož 3 dráhy budou s pohyblivým dnem s proměnlivou hloubkou. Bazén bude plnit standardy stanovené pro novou sportovní infrastrukturu Národní sportovní agenturou a bude splňovat normy pro mezinárodní soutěže. Součástí dostavby bude dále relaxační část zahrnující další rekreační bazén pro veřejnost (včetně divoké řeky, houpací jeskyně a skluzavky), dále tři vířivky, brouzdaliště s herními vodními prvky a bar s drobným občerstvením a nápoji. V patře nad bazénem vznikne samostatné saunové centrum. V suterénu budovy bude umístěna veškerá nezbytná technologie a zázemí. Budova bazénu bude energeticky úsporná, střecha a jižní strana fasády bude pokryta fotovoltaickými panely.
Interne KennungVZ/1/2025/S
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUvedeno v Zadávací dokumentaci (https://zakazky.sneo.cz/contract_display_421.html)
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45242100 Bauarbeiten für Wassersportanlagen, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenUvedeno v Zadávací dokumentaci