See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja terenów zielonych na stacjach gazowych (postępowanie podzielone na 2 części)
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest konserwacja terenów zielonych na stacjach gazowych. Zamówienie udzielane jest w 2 częściach.
Vorherige Bekanntmachung: 314984-2025
Interne Kennung: ZP/2025/05/0055/REM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Konserwacja terenów zielonych na stacjach gazowych - Obszar TJE Rembelszczyzna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest konserwacja terenów zielonych na stacjach gazowych
Interne Kennung: ZP/2025/05/0055/REM - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Konserwacja terenów zielonych na stacjach gazowych – Obszar TJE Wronów
Interne Kennung: ZP/2025/05/0055/REM - Część nr 2