2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka tkacího stroje pro výrobu tkaných trubic pro lékařské aplikace
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka tkacího stroje a příslušenství pro výrobu tkaných trubic z textilních materiálů určených pro lékařské aplikace. Předmět zakázky musí splňovat všechny technické parametry a další požadavky na danou dodávku (minimální požadavky) dle Specifikace předmětu plnění uvedené v příloze č. 1 Výzvy k podání nabídek. Zadavatelem vymezené technické parametry a další požadavky na předmět veřejné zakázky stejně jako hodnoty uvedené u těchto parametrů jsou stanoveny jako minimální přípustné. Účastníci proto mohou nabídnout předmět veřejné zakázky, který bude disponovat lepšími parametry a vlastnostmi u funkcionalit zadavatelem požadovaných.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42713000 Webmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávka tkacího stroje pro výrobu tkaných trubic pro lékařské aplikace