See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów dla OT Karzniczka
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest dostawa nawozów dla Stacji Doświadczalnej oceny odmian w Karzniczce oraz podległych jej Zakładów Oceny Odmian w Wyczechach, Radostowie i Lisewie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający postanowił o skróceniu terminu składania ofert z uwagi na rolniczy charakter prowadzonej działalności, który związany jest z nieprzewidywanymi warunkami. Przede wszystkim Zamawiający musiał wziąć pod uwagę stan pól i dostosować do tych warunków program nawożenia. Ponadto bardzo szybki wzrost cen oraz znaczący popyt na nawozy powoduje braki magazynowe u dostawców, co za tym idzie trudności w dostawie danego nawozu i dłuższe oczekiwanie do dostarczenie. Są to okoliczności, które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie ma wpływu. Zamawiający musi brać także pod uwagę warunki agrotechniczne, a zwłaszcza prawidłowy i terminowy harmonogram nawożenia. W związku z powyższym niemożliwe jest przeprowadzenie postepowania przetargowego z dłuższym terminem składnia ofert z uwagi na interes Zamawiającego oraz pilną potrzebę termin ten musi ulec skróceniu. Są to okoliczności, na które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie ma wpływu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Dostawa 139 ton NPK 8-20-30 dla SDOO Karzniczka, ZDOO Wyczechy, ZDOO Radostowo, ZDOO Lisewo
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
Menge: 139 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Dostawa 150,5 tony saletry amonowej min. 33% do SDOO Karzniczka, ZDOO Wyczechy, ZDOO Radostowo, ZDOO Lisewo
Menge: 150,5 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Dostawa 37 ton mocznika 46%N (z inhibitorem)
Menge: 37 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Dostawa 240 ton wapna nawozowego (Nordkalk standard) SDOO Karzniczka, ZDOO Wyczechy, ZDOO Radostowo, ZDOO Lisewo
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Dostawa 28,5 tony saletrosanu N(S)26 dla SDOO Karzniczka, ZDOO Radostowo, ZDOO Lisewo
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr
Beschreibung: Dostawa nawozów dolistnych i pozostałych dla SDOO Karzniczka, ZDOO Wyczechy, ZDOO Radostowo, ZDOO Lisewo