See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wycinka drzew na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Wycinka drzew na terenie działalności Zarządu Zlewni w Krośnie”, w podziale na 3 części. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1: „Wycinka drzew na ciekach naturalnych na terenie Nadzoru Wodnego w Krośnie”, Część 2: „Wycinka drzew na ciekach na terenie Nadzoru Wodnego Strzyżów”, Część 3: „Wycinka drzew na ciekach naturalnych na terenie Nadzoru Wodnego w Rzeszowie”.
Vorherige Bekanntmachung: 604383-2025
Interne Kennung: R.ROZ.2710.93.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: „Wycinka drzew na ciekach naturalnych na terenie Nadzoru Wodnego w Krośnie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: ścinanie drzew.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.93.2025 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: „Wycinka drzew na ciekach na terenie Nadzoru Wodnego Strzyżów”.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.93.2025 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: „Wycinka drzew na ciekach naturalnych na terenie Nadzoru Wodnego w Rzeszowie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest m.in.: ścinanie drzew, porządkowanie terenu.
Interne Kennung: R.ROZ.2710.93.2025 Część 3