See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprogramowanie do agregacji oraz analizy ruchu sieciowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie przez Wykonawcę licencji na oprogramowanie do agregacji oraz analizy ruchu sieciowego na okres 36 miesięcy, wraz z dokumentacją potwierdzającą zapewnienie wsparcia technicznego.
Interne Kennung: ZP/4/XI/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001