See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa kruszyw kamiennych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszyw kamiennych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy). 3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 4 części: CZĘŚĆ NR 1 – GRYS BAZALTOWY CZĘŚĆ NR 2 – PIASEK ŁAMANY CZĘŚĆ NR 3 – MĄCZKA WAPIENNA CZĘŚĆ NR 4 – MIESZANKA GRANITOWA
Vorherige Bekanntmachung: 621555-2024
Interne Kennung: ZP/ 11 /2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212330 Basaltschotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRYS BAZALTOWY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa grysu bazlatowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega prawo opcji. Prawo opcji będzie polegało na zamówieniu przedmiotu zamówienia w maksymalnej ilości do 20% wartości zamówienia podstawowego, po cenie jednostkowej wskazanej w ofercie. Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, w przypadku gdy ilości zamówienia podstawowego zostanie wyczerpana. Zamówienia w ramach prawa opcji będą składane przez Zamawiającego i realizowane przez Wykonawcę w ten sam sposób co zamówienia dotyczące przedmiotu podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: PIASEK ŁAMANY
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa piasku łamanego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
Los: LOT-0003
Titel: MĄCZKA WAPIENNA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mączki wapiennej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 44921210 Kalkmehl
Los: LOT-0004
Titel: MIESZANKA GRANITOWA
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mieszanki granitowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
Interne Kennung: Część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe