2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Szczawnica w roku 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Szczawnica w roku 2025 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1. 3. Zamawiający nie określa, w odniesieniu do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art.58 ust.4 ustawy. 4. Zamawiający nie określa wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art.96 ust.1 ustawy. 5. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 1) główny kod CPV 90500000-2 – usługi związane z odpadami 2) dodatkowe kody CPV 90511000-2 – usługi wywozu odpadów 90512000-9 – usługi transportu odpadów 90513100-7 – usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90533000-2 – usługi gospodarki odpadami 90514000-3 – usługi recyclingu odpadów 90511300-5 – usługi zbierania śmieci 90511200-4 – usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
Vorherige Bekanntmachung: 610125-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RIOŚ.271.1.22.2025