See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów kompatybilnych do diatermii Bowa ARC 400, implantów piersi i klipsów poliuretanowych.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest: Zadanie Nr 1- dostawa akcesoriów kompatybilnych do diatermii Bowa ARC 400, Zadanie Nr 2- dostawa implantów piersi, Zadanie Nr 3- dostawa klipsów poliuretanowych.
Vorherige Bekanntmachung: 676276-2025
Interne Kennung: W.Sz.Z:TZ-280-116/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1- Dostawa akcesoriów kompatybilnych do diatermii Bowa ARC 400.
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie z różnych jednostek szpitala na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji (art. 441 ustawy Pzp) tj. zakupu większej liczby niektórych pozycji asortymentowych przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji asortymentowych pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2- Dostawa implantów piersi.
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3- Dostawa klipsów poliuretanowych.
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową określa Załącznik Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3