2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 przez okres 12 miesięcy
Beschreibung: 1.Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 . Przekazywane odpady 191212 stanowią frakcję nadsitową > 80 mm z przetwarzania odpadów zmieszanych odpadów komunalnych (20 03 01) oraz z przetwarzania odpadów pochodzących z selektywnej zbiórki, oraz z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych (20 03 07). 2.Szacunkowa ilość odpadów przeznaczonych do zagospodarowania wyniesie 21 000 Mg w zakresie zamówienia podstawowego oraz maksymalnie 9 000 Mg, w wyniku zastosowania prawa opcji. Rzeczywista ilość odpadów wynikała będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. Odpady będą przygotowane luzem.
Interne Kennung: ZP.271.06.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001