See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-144/2025 Dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla budynku C-11 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 14a we Wrocławiu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla budynku C-11 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 14a we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 39100000-3 meble. 5. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 6. 1. Termin realizacji Umowy: - termin rozpoczęcia realizacji umowy: dzień zawarcia umowy, przy czym jeśli chodzi o rozpoczęcie montażu wyposażenia to Zamawiający nie wcześniej niż 15.11.2025r. oraz nie później niż 15.12.2025r. od daty zawarcia umowy, poinformuje Wykonawcę, z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem o terminie udostępnienia pomieszczeń do montażu wyposażenia, - termin wykonania zamówienia podstawowego: do II połowy lutego 2026r. od dnia protokolarnego udostępnienia pomieszczeń, o którym mowa w pkt 1 niniejszego paragrafu, - termin dla możliwości skorzystania z prawa opcji: rozdz. II pkt 10 SWZ. Zamawiający poinformuje Wykonawcę z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem o terminie udostępnienia pomieszczeń do montażu wyposażenia. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 31/10/2025 (88 dni). 10. Oferta musi składać się z: 10.1. formularza ofertowego Wykonawcy – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ (interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 10.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 10.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp; 10.8. Zamawiający zaleca dołączenie do Oferty dowodu wniesienia wadium. 10.9. Wypełnionego i podpisanego wykazu asortymentowo-ilościowego wraz z kalkulacją cenową – załącznik nr 6 pozwalającego stwierdzić zgodność z wymaganiami Zamawiajacego przedstawionymi w Załączniku nr 3 do SWZ OPZ (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wypełniona kolumna 8 stanowi przedmiotowy środek dowodowy w zakresie wskazanego: „OPISU wraz z wymiarami potwierdzającego zgodność z wymaganiami zamawiającego zawartymi w projekcie wykonawczym”. Wymóg wskazania „Producenta/modelu” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zasady tej nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert, tj. uzupełnieniu/złożeniu na podstawie art. 107 ust.3 uPzp nie podlega wskazanie przez Wykonawcę informacji ocenianych w kryteriach oceny ofert lub pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 440031-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: SZP/243-144/2025 Dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla budynku C-11 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 14a we Wrocławiu. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla budynku C-11 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 14a we Wrocławiu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 39100000-3 meble.
Interne Kennung: SZP/243-144/2025 Dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla budynku C-11 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Janiszewskiego 14a we Wrocławiu.