See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Jeugdhulp Zeeland
Beschreibung: Dit Inkoopdocument verschaft nadere informatie over de Opdracht en Aanbesteding die door de Aanbestedende dienst is gepubliceerd. De Opdracht wordt verstrekt door Opdrachtgever, die gezamenlijk (specialistische) jeugdhulp conform de Jeugdwet en ondersteunende diensten voor lokale toegangen inkopen via de Aanbestedende dienst. In afwachting van een inkooptraject gericht op vertaling van de Hervormingsagenda en Regiovisie in overeenkomsten vanaf 2028, is ervoor gekozen om voor de jaren 2026 en 2027 kortdurende raamovereenkomsten te sluiten. De Aanbesteding is verdeeld in verschillende Percelen. De totale geraamde omvang over de gehele looptijd (incl. verlengingen/max 4 jaar) bedraagt: € 683.724.819,00 In onderstaande tabel is de geraamde omvang per Perceel over de gehele looptijd weergegeven: Perceel Geraamde opdrachtwaarde Perceel 1 € 41.965.323 Perceel 2 € 594.883.325 Perceel 3 € 8.900.441 Perceel 4 € 8.413.706 Perceel 5 € 6.972.364 Perceel 6 € 14.013.852 Perceel 7 € 8.575.806 De Opdrachtwaarde betreft geen gegarandeerde omzet, maar vormt een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Bij het opstellen van dit Inkoopdocument is gehandeld op basis van de actuele kennis en inzichten van dit moment, inclusief historische data en ontwikkelingen waar op dit moment al zicht op is. De Opdrachtwaarde van de te sluiten Raamovereenkomst wordt gemaximaliseerd op een totaalbedrag van € 752.698.111,00 exclusief btw. Indien de Opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst gedurende de looptijd het maximale bedrag te boven gaat, zal de Raamovereenkomst worden beëindigd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze Aanbesteding wordt een Europese openbare Aanbestedingsprocedure binnen de kaders van de procedure voor ‘sociale en andere specifieke diensten’ (SAS) gehanteerd. Deze procedure is vastgelegd in de artikelen 2.6a, 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012. Een SAS-procedure biedt ruimte voor maatwerk en is specifiek ingericht voor diensten zoals jeugdhulp. In hoofdstuk 5 wordt de procedure verder toegelicht.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Extra intensieve behandelprogramma’s
Beschreibung: Het ondersteuningsaanbod in Perceel 1 richt zich op een positief herstel van het ontwikkelingsperspectief van de Jeugdige en zijn/haar systeem . Het ontwikkelingsperspectief is dusdanig toekomstbestendig gestabiliseerd dat afschalen naar een vorm van lichtere jeugdhulp of voorliggende voorziening verantwoord is. Meer informatie over dit Perceel is te vinden in het inkoopdocument. De geraamde omvang van de Opdracht is als volgt: Geschatte Volume 2026 2027 2028 2029 € 41.965.323,00 € 10.278.393,00 € 10.562.310,00 € 10.562.310,00 € 10.562.310,00 De Opdrachtwaarde van de te sluiten Raamovereenkomst voor dit Perceel wordt gemaximaliseerd op een totaalbedrag van € 46.161.856 exclusief btw. Indien de Opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst gedurende de looptijd het maximale bedrag te boven gaat, zal de Raamovereenkomst worden beëindigd.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Per Perceel worden Raamovereenkomsten afgesloten met de Contractpartijen. Deze nieuwe Raamovereenkomsten hebben een initiële looptijd van twee jaar. Daarna heeft de Aanbestedende dienst de optie om de raamovereenkomst twee keer met een jaar te verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Behandelprogramma’s en (intensieve) begeleiding
Beschreibung: Perceel 2 kent vier clusters jeugdhulpaanbod, passend bij vier verschillende ondersteuningszwaartes: 1. Hoog-complexe jeugdhulpvragen 2. Midden-complexe jeugdhulpvragen 3. Laag-complexe jeugdhulpvragen 4. Basis jeugdhulpvragen Meer informatie over dit Perceel is te vinden in het inkoopdocument. De geraamde omvang van de Opdracht is als volgt: Geschatte Volume 2026 2027 2028 2029 € 594.883.325,00 € 144.467.729,00 € 150.138.532,00 € 150.138.532,00 € 150.138.532,00 De Opdrachtwaarde van de te sluiten Raamovereenkomst voor dit Perceel wordt gemaximaliseerd op een totaalbedrag van € 654.371.658,00 exclusief btw. Indien de Opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst gedurende de looptijd het maximale bedrag te boven gaat, zal de Raamovereenkomst worden beëindigd.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Crisisvoorziening Jeugd & Opvoeding/LVB
Beschreibung: Dit Perceel bestaat uit diensten bedoeld voor Jeugdigen en hun systeem die op enig moment te maken krijgen met acute problemen die de bestaande situatie dusdanig verstoren dat directe inzet van jeugdhulp noodzakelijk is. Meer informatie over dit Perceel is te vinden in het inkoopdocument. De geraamde omvang van de Opdracht is als volgt: Geschatte Volume 2026 2027 2028 2029 € 8.900.441,00 € 2.225.110,00 € 2.225.110,00 € 2.225.110,00 € 2.225.110,00 De gemaximeerde waarde van dit Perceel komt overeen met de geraamde waarde en bedraagt € 8.900.441,00 Dit bedrag vormt het plafond voor de totale uitgaven onder dit Perceel, ongeacht de werkelijke kosten of inzet, en is vastgesteld om de financiële risico’s voor de Opdrachtgever te beheersen binnen de Raamovereenkomst.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Crisisvoorziening Jeugd GGZ
Beschreibung: Dit Perceel bestaat uit diensten bedoeld voor Jeugdigen en hun systeem die op enig moment te maken krijgen met acute problemen die de bestaande situatie dusdanig verstoren dat directe inzet van jeugdhulp noodzakelijk is. Meer informatie over dit Perceel is te vinden in het inkoopdocument. De geraamde omvang van de Opdracht is als volgt: Geschatte Volume 2026 2027 2028 2029 € 8.413.706,00 € 2.103.426,00 € 2.103.426,00 € 2.103.426,00 € 2.103.426,00 De gemaximeerde waarde van dit Perceel komt overeen met de geraamde waarde en bedraagt € 8.413.706,00 Dit bedrag vormt het plafond voor de totale uitgaven onder dit Perceel, ongeacht de werkelijke kosten of inzet, en is vastgesteld om de financiële risico’s voor de Opdrachtgever te beheersen binnen de Raamovereenkomst.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Collectief jeugdhulpaanbod op scholen
Beschreibung: De ondersteuning in Perceel 5 is bedoeld om jeugdhulp te bieden op scholen waar sprake is van een concentratie van jeugdhulpvragen; het gaat hierbij om inzet op het speciaal onderwijs. De jeugdhulp in dit Perceel stimuleert de schoolloopbaan en de brede ontwikkeling van leerlingen. Meer informatie over dit Perceel is te vinden in het inkoopdocument. De geraamde omvang van de Opdracht is als volgt: Geschatte Volume 2026 2027 2028 2029 € 6.972.364,00 € 1.736.392,00 € 1.745.324,00 € 1.745.324,00 € 1.745.324,00 De Opdrachtwaarde van de te sluiten Raamovereenkomst voor dit Perceel wordt gemaximaliseerd op een totaalbedrag van € 8.715.455,00 exclusief btw. Indien de Opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst gedurende de looptijd het maximale bedrag te boven gaat, zal de Raamovereenkomst worden beëindigd.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - Ernstige Dyslexie
Beschreibung: De ondersteuning richt zich op het behalen van een functioneel niveau van technisch lezen en spellen, zodat het kind optimaal in de maatschappij kan functioneren. Hierbij wordt gestreefd om de hardnekkig lees- en spellingsachterstand ten opzichte van leeftijdgenoten te verkleinen. Meer informatie over dit Perceel is te vinden in het inkoopdocument. De geraamde omvang van de Opdracht is als volgt: Geschatte Volume 2026 2027 2028 2029 € 14.013.852,00 € 3.503.463,00 € 3.503.463,00 € 3.503.463,00 € 3.503.463,00 De Opdrachtwaarde van de te sluiten Raamovereenkomst voor dit Perceel wordt gemaximaliseerd op een totaalbedrag van € 15.415.238,00 exclusief btw. Indien de Opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst gedurende de looptijd het maximale bedrag te boven gaat, zal de Raamovereenkomst worden beëindigd.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7 – Diensten voor de Toegang/Lokaal team
Beschreibung: Zeeuwse gemeenten krijgen via het ondersteuningsaanbod in dit Perceel de mogelijkheid om jeugdhulpaanbieders in te zetten voor de uitvoering van hun taken. Het gaat hierbij om de wens om aanvullende/specialistische kennis in huis te halen. Meer informatie over dit Perceel is te vinden in het inkoopdocument. De geraamde omvang van de Opdracht is als volgt: Geschatte Volume 2026 2027 2028 2029 € 8.575.806,00 € 2.143.952,00 € 2.143.952,00 € 2.143.952,00 € 2.143.952,00 De Opdrachtwaarde van de te sluiten Raamovereenkomst voor dit Perceel wordt gemaximaliseerd op een totaalbedrag van € 10.719.758,00 exclusief btw. Indien de Opdrachtwaarde van de Raamovereenkomst gedurende de looptijd het maximale bedrag te boven gaat, zal de Raamovereenkomst worden beëindigd.
Interne Kennung: 7