777512-2025 - Ergebnis
Polen – Tragbare Computer – Dostawa sprzętu komputerowego w ramach umowy ramowej - Część 1 i 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego w ramach umowy ramowej - Część 1 i 2
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest określenie ramowych warunków udzielenia i realizacji zamówień wykonawczych, w okresie obowiązywania Umów Ramowych. 2. Zamawiający w ramach Umów Wykonawczych będzie dokonywał zakupów sprzętu komputerowego, zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ), zawartym w Załącznikach nr 1a oraz 1b do SWZ
Vorherige Bekanntmachung325668-2025
Interne KennungZWiDIT.2611.16.2025.156.ŁKA[KSC2025][OSE2025]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu komputerowego w ramach umowy ramowej - Część 2
BeschreibungDostawa sprzętu komputerowego w ramach umowy ramowej - Część 2
Interne KennungCzęść 2