2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outsourcing last-mile doručování flexibilní disponibilní kapacitou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smluvního vztahu s jedním dodavatelem za účelem dodávky vlastního logistického IS formou SaaS k systémovému a provoznímu zajištění potřebné logistické kapacity pro doručování poslední míle. Podrobnosti viz Zadávací dokumentace (dále jen "ZD").
Interne Kennung: 420250018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64121200 Paketzustellung
5. Los
Los: LOT-0001