77769-2026 - Ergebnis
Polen – Ausbildung – Organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn. Wstęp do techniki światłowodowej. Teoria wraz z praktyką: spawanie i pomiary światłowodów., na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja i przeprowadzenie szkolenia pn. Wstęp do techniki światłowodowej. Teoria wraz z praktyką: spawanie i pomiary światłowodów., na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II.
BeschreibungZorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia pn. Wstęp do techniki światłowodowej. Teoria wraz z praktyką: spawanie i pomiary światłowodów, dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Vorherige Bekanntmachung806529-2025
Interne KennungZOZP.231.54.2025.AA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0002
TitelZorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia pn. Wstęp do techniki światłowodowej. Teoria wraz z praktyką: spawanie i pomiary światłowodów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umownych.