2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht (raamovereenkomst) voor het uitvoeren van het groenbeheer en –onderhoud op de provinciale site van het PIVO-opleidingscentrum te Asse via sociale economie
Beschreibung: Overheidsopdracht (raamovereenkomst) voor het uitvoeren van het groenbeheer en –onderhoud op de provinciale site van het PIVO-opleidingscentrum te Asse via sociale economie
Interne Kennung: MNS_PIVO_ALG_2025_MS_04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MNS_PIVO_ALG_2025_MS_04 - 1
Interne Kennung: 1