2. Verfahren
Verfahren
Titel: het aanbieden van een Employee Assistance Program (EAP) voor de medewerkers van meerdere Federale overheidsdiensten (GO 264)
Beschreibung: De FOD Financiën en aantal andere overheidsdiensten en overheidsinstellingen wensen een Employee Assistance Program (EAP) voor hun medewerkers aan te bieden
Interne Kennung: SL/DA/2024/042
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: het aanbieden van een Employee Assistance Program (EAP) voor de medewerkers van meerdere Federale overheidsdiensten
Beschreibung: het aanbieden van een Employee Assistance Program (EAP) voor de medewerkers van meerdere Federale overheidsdiensten
Interne Kennung: 1