2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie, w podziale na części. na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie, w podziale na 5 części.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie, w podziale na części. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do swz: zał. nr 1 do swz – opis przedmiotu zamówienia. zał. nr 2 do swz – projektowane postanowienia umowy (wzór umowy). 3. Wartość zamówienia przekracza progi unijne, tj. kwotę wartości zamówienia określoną w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Główny przedmiot zamówienia CPV 16000000-5: Maszyny rolnicze. 1). część zamówienia obejmuje dostawę prasy rolującej zmiennokomorowej, CPV 16330000-7 - Prasy do belowania słomy lub paszy 2). część zamówienia obejmuje dostawę owijarki samozaładowczej CPV 16330000-7 - Prasy do belowania słomy lub paszy 3). część zamówienia obejmuje dostawę wozu paszowego CPV 16160000-4 - Różny sprzęt ogrodniczy 4). część zamówienia obejmuje dostawę zestawu uprawowo-siewnego pneumatycznego CPV 16130000 - Siewniki, sadzarki lub maszyny lub przesadzania 5). część zamówienia obejmuje dostawę ciągnika rolniczego 270-300 km CPV 16700000-2 – Ciągniki 5. Termin wykonania zamówienia: do 30.11.2025 r. 6. Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia .”Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechanizacji rolnictwa w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Krzelowie”; Inwestycja KPO A3.1.1 wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie. Zakres Inwestycji: Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcje centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”.
Interne Kennung: ZP8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie. Część IV zamówienia obejmuje dostawę zestawu uprawowo-siewnego pneumatycznego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie, w podziale na części. 2. opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do swz: # zał. nr 1 do swz – opis przedmiotu zamówienia. # zał. nr 2 do swz – projektowane postanowienia umowy (wzór umowy). 3. Wartość zamówienia przekracza progi unijne, tj. kwotę wartości zamówienia określoną w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ustawy. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Główny przedmiot zamówienia CPV 160000005: Maszyny rolnicze. I. część zamówienia obejmuje dostawę prasy rolującej zmiennokomorowej, CPV 163300007 Prasy do belowania słomy lub paszy. II. część zamówienia obejmuje dostawę owijarki samozaładowczej, CPV 163300007 Prasy do belowania słomy lub paszy. III. część zamówienia obejmuje dostawę wozu paszowego, CPV 161600004 Różny sprzęt ogrodniczy. IV. część zamówienia obejmuje dostawę zestawu uprawowosiewnego pneumatycznego, CPV 16130000 Siewniki, sadzarki lub maszyny lub przesadzania. V. część zamówienia obejmuje dostawę ciągnika rolniczego 270300 km, CPV 167000002 – Ciągniki. 5. Termin wykonania zamówienia: do 30.11.2025 r. 6. Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia .”Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechanizacji rolnictwa w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Krzelowie”; Inwestycja KPO A3.1.1 wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie. Zakres Inwestycji: Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcje centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”.