777859-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej czynnej dla Urzędu Miejskiego w Radomiu oraz na rzecz jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Radomia nieposiadających osobowości prawnej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej czynnej dla Urzędu Miejskiego w Radomiu oraz na rzecz jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Radomia nieposiadających osobowości prawnej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej czynnej dla Urzędu Miejskiego w Radomiu oraz na rzecz jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Radomia nieposiadających osobowości prawnej. Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej do 121 punktów poboru energii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ oraz w załączniku Nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung558561-2025
Interne KennungBZP.271.1.444.2025.AK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej czynnej dla Urzędu Miejskiego w Radomiu oraz na rzecz jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Radomia nieposiadających osobowości prawnej. Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej do 121 punktów poboru energii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ oraz w załączniku Nr 1 do SWZ.