777921-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Usługi związane z serwisem i utrzymaniem urządzeń EW Świnna Poręba
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi związane z serwisem i utrzymaniem urządzeń EW Świnna Poręba
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi związane z serwisem i utrzymaniem urządzeń EW Świnna Poręba. Zamówienie składa się z następujących części: • Część 1 - Specjalistyczne usługi związane z obsługą obiektu Elektrowni Wodnej w Świnnej Porębie – RZGW Kraków. Przegląd turbin HZ1, HZ2, HZ3. • Część 2 - Nadzór, konserwacja comiesięczna i utrzymanie w sprawności systemów sterowania elektrownią. • Część 3 - Nadzór, konserwacja comiesięczna i utrzymanie w sprawności układu regulatora turbiny
Vorherige Bekanntmachung552159-2025
Interne KennungK.ROZ.2710.71.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Specjalistyczne usługi związane z obsługą obiektu Elektrowni Wodnej w Świnnej Porębie – RZGW Kraków. Przegląd turbin HZ1, HZ2, HZ3
BeschreibungSpecjalistyczne usługi związane z obsługą obiektu Elektrowni Wodnej w Świnnej Porębie – RZGW Kraków. Przegląd turbin HZ1, HZ2, HZ3
Interne KennungCz.1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Nadzór, konserwacja comiesięczna i utrzymanie w sprawności systemów sterowania elektrownią.
BeschreibungNadzór, konserwacja comiesięczna i utrzymanie w sprawności systemów sterowania elektrownią.
Interne KennungCz.2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Nadzór, konserwacja comiesięczna i utrzymanie w sprawności układu regulatora turbiny
BeschreibungNadzór, konserwacja comiesięczna i utrzymanie w sprawności układu regulatora turbiny
Interne KennungCz.3