777930-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Notfallwagen – 37/AMB/2025 - dostawa 2 szt. ambulansów sanitarnych typ „C” (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej z noszami elektrycznymi i podstawą noszy
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel37/AMB/2025 - dostawa 2 szt. ambulansów sanitarnych typ „C” (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej z noszami elektrycznymi i podstawą noszy
Beschreibung„dostawa 2 szt. ambulansów sanitarnych typ „C” (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej z noszami elektrycznymi i podstawą noszy”- dostawa realizowana w ramach realizacji zadania pn. „Zakup sprzętu do działań ratowniczych” w ramach krajowego ,,Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026” przyjętego uchwałą nr 72 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2025 r. (M. P. z 2025 r. poz. 541) w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej, wynikających z ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz. U. poz. 1907)”. Na podstawie art. 257 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający informuje, że w razie nie przyznania mu środków publicznych przeznaczonych na sfinansowanie całości lub części niniejszego zamówienia postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostanie unieważnione
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa dwóch sztuk ambulansów sanitarnych typ „C” (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej z noszami elektrycznymi i podstawą noszy
Beschreibung„dostawa dwóch sztuk ambulansów sanitarnych typ „C” (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej z noszami elektrycznymi i podstawą noszy”- dostawa realizowana w ramach realizacji zadania pn. „Zakup sprzętu do działań ratowniczych” w ramach krajowego ,,Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026” przyjętego uchwałą nr 72 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2025 r. (M. P. z 2025 r. poz. 541) w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej, wynikających z ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz. U. poz. 1907)”.
Interne Kennung37/AMB/2025