2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kybernetická bezpečnost – SŠTO Dačice – dodávky a služby“
Beschreibung: Cílem zadavatele je modernizovat a rozšířit stávající HW a SW vybavení a zvýšit tak efektivnost a dynamičnost poskytovaných služeb v rámci agendy školy. Za tímto účelem dojde k doplnění informačního systému o nové dílčí subsystémy k vytvoření celistvé platformy pro komunikační systém, aby bylo zajištěno komplexní řešení s centrální správou, jež umožní nasadit bezpečnostní politiky jednoduchým a rychlým způsobem. Toto pomůže ke zvýšení dostupnosti všech informačních systémů a dalším přínosem bude zajištění navýšení kybernetické bezpečnosti organizace. Hlavního cíle bude dosaženo prostřednictvím modernizace stávajících kyberbezpečnostních opatření organizace za účelem zvýšení spolehlivé efektivnosti poskytovaného vzdělávání a vytvoření podmínek pro zvýšení kvality a transparentnosti poskytovaných služeb v oblasti vzdělávání. Předmětem této veřejné zakázky je dodávka softwarových licencí, podpory a hardwarových produktů za účelem povýšení zabezpečení bezdrátové sítě na WPA3 a pro odstranění zranitelnosti současného řešení zadavatele na základě požadavků a technického řešení uvedeném v příloze č. 11 zadávací dokumentace – Technická specifikace. Zadavatel poptává zajištění, provedení implementace, uvedení nové HW a SW infrastruktury do provozu a zabezpečení služeb hardwarové a softwarové servisní podpory – maintenance HW i SW vybavení zadavatele za účelem zajištění komplexního provozu infrastruktury informačních systémů zadavatele, a to od spuštění provozu a implementace. Zadavatel dále požaduje, aby součástí předmětu plnění byly i služby v následujícím rozsahu: - realizace/instalace předmětu plnění na základě návrhu řešení popsaného v příloze č. 11, - provedení akceptačních testů, - poskytnutí záruky, vč. podpory a maintenance. Podrobné požadavky zadavatele na plnění jsou uvedeny v přílohách této zadávací dokumentace. Veřejná zakázka bude financována z dotace Národního plánu obnovy v rámci projektu s názvem „Kybernetická bezpečnost – SŠTO Dačice“, registrační číslo projektu CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_092/0009146 (dále jen „projekt“).
Interne Kennung: OVZS 97652/2025/pabu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72710000 Lokalnetz
5. Los
Los: LOT-0001