2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i aparatury medycznej na potrzeby Centrum Wsparcia Badań Klinicznych UCK WUM, doposażenie Centralnego Szpitala Klinicznego w defibrylatory i Pracowni Leku Cytotoksycznego w chłodziarkę na leki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej w podziale na 6 Części: Część 1-Defibrylator – 11 szt. Część 2-Wirówka – 2 szt. Część 3-Zamrażarka do -80 st. Część 4-Chłodziarka na leki – 4 szt. Część 5-Chłodziarka na krew – 3 szt. Część 6-Aparat USG Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 2.1 – 2.6 do SWZ – Formularze parametrów technicznych (odpowiednio w zakresie Części nr 1-6).
Interne Kennung: DZPUCK.262.204.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Defibrylator – 11 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Wirówka – 2 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Zamrażarka do -80 st.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.3 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Chłodziarka na leki – 4 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.4 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Chłodziarka na krew – 3 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.5 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Aparat USG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.6 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage