2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy i Miasta Przysucha w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, na terenie Gminy i Miasta Przysucha, transport zebranych odpadów komunalnych oraz ich zagospodarowanie zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, wg łącznej szacunkowej ilości 2088,00 Mg. Frakcje odpadów: 1)Odpady niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (kod: 200301) – 1500,00 Mg. 2)Odpady segregowane odpady komunalne: papier i tektura (kody: 150101; 200101) – 25,00 Mg; tworzywa sztuczne i metale (kody: 150102; 200139; 150104; 200140) – 140,00 Mg; szkło (kody; 150107; 200122) – 150,00 Mg; zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w tym baterie i akumulatory (kody: 200123; 20124; 200135; 200136) – 20,00 Mg; odpady wielkogabarytowe (kod: 20307) – 120,00 Mg; odpady budowlano – remontowe (kody: 170101; 170107; 170904) – 30,00 Mg; zużyte opony samochodów osobowych (kod: 160103) – 25,00 Mg; odpady biodegradowalne (kody: 200201; 200108) – 43,00 Mg; popiół (kody: 100101; 200199)– 15,00 Mg; tekstylia (kod: 200111) – 20,00 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis potrzeb i wymagań zamawiającego, w tym standardy sanitarne jakościowe i organizacyjne zostały określone w poniższych załącznikach będących integralną częścią niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ): 1) Opis przedmiotu zamówienia - zał. nr 1 do SWZ. 2) Projekt umowy - zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: WIRiFZ.271.92.2025.PS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, na terenie Gminy i Miasta Przysucha, transport zebranych odpadów komunalnych oraz ich zagospodarowanie zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, wg łącznej szacunkowej ilości 2088,00 Mg. Usługa polega na sukcesywnym odbiorze odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, na terenie Gminy i Miasta Przysucha, transporcie zebranych odpadów komunalnych oraz ich zagospodarowaniu, odpowiednio dla poszczególnych frakcji: 1)Odpady niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (kod: 200301) – 1500,00 Mg. 2)Odpady segregowane odpady komunalne: papier i tektura (kody: 150101; 200101) – 25,00 Mg; tworzywa sztuczne i metale (kody: 150102; 200139; 150104; 200140) – 140,00 Mg; szkło (kody; 150107; 200122) – 150,00 Mg; zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w tym baterie i akumulatory (kody: 200123; 20124; 200135; 200136) – 20,00 Mg; odpady wielkogabarytowe (kod: 20307) – 120,00 Mg; odpady budowlano – remontowe (kody: 170101; 170107; 170904) – 30,00 Mg; zużyte opony samochodów osobowych (kod: 160103) – 25,00 Mg; odpady biodegradowalne (kody: 200201; 200108) – 43,00 Mg; popiół (kody: 100101; 200199)– 15,00 Mg; tekstylia (kod: 200111) – 20,00 Mg. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis potrzeb i wymagań zamawiającego, w tym standardy sanitarne jakościowe i organizacyjne zostały określone w poniższych załącznikach będących integralną częścią niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ): Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ; Projekt umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.