2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Tarnobrzegu” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Inwestycja: B 1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych: Zadanie nr 1: Szkoła Podstawowa nr 10. Zadanie nr 2: Szkoła Podstawowa nr 11. Zadanie nr 3: Zespół Szkół nr 3. Zadanie nr 4: Zespół Szkół im. ks. S. Staszica.
Beschreibung: Zadanie nr 1: Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Dąbrowskiej 10 Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej nr 10 ul. Dąbrowskiej 10 w Tarnobrzegu: - ocieplenie przegród zewnętrznych - wymiana okien - wymiana drzwi - modernizacja instalacji centralnego ogrzewania - montaż paneli fotowoltaicznych z magazynem energii - wykonanie systemu zarządzania energią w budynku - wymiana oświetlenia na energooszczędne, wykonanie automatyki systemu oświetlenia oraz systemu grzewczego; - wykonanie audytu powykonawczego (ex post) Zadanie nr 2: Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Olszowa 1 Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej nr 11 ul. Olszowa 1 w Tarnobrzegu: - ocieplenie przegród zewnętrznych - wymiana okien - wymiana drzwi - modernizacja instalacji centralnego ogrzewania oraz wymiana istniejących kotłów gazowych na nowe wraz z pompą ciepła - montaż paneli fotowoltaicznych z magazynem energii - wykonanie systemu zarządzania energią w budynku - wymiana oświetlenia na energooszczędne, wykonanie automatyki systemu oświetlenia oraz systemu grzewczego; - wykonanie audytu powykonawczego (ex post) Zadanie nr 3: Zespół Szkół nr 3, ul. Św. Barbary 1B Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje termomodernizację budynku Zespołu Szkół nr 3 ul. Św. Barbary 1B w Tarnobrzegu: - ocieplenie przegród zewnętrznych - wymiana okien - wymiana drzwi - modernizacja instalacji centralnego ogrzewania - montaż paneli fotowoltaicznych z magazynem energii - wykonanie systemu zarządzania energią w budynku - wymiana oświetlenia na energooszczędne, wykonanie automatyki systemu oświetlenia oraz systemu grzewczego; - wykonanie audytu powykonawczego (ex post) Zadanie nr 4: Zespół Szkół im. ks. S. Staszica, ul. Kopernika 1 Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje termomodernizację budynku Zespołu Szkół im. Ks. St. Staszica, ul. Kopernika 1 w Tarnobrzegu: - ocieplenie przegród zewnętrznych - wymiana okien - wymiana drzwi - modernizacja instalacji centralnego ogrzewania - montaż paneli fotowoltaicznych z magazynem energii - wykonanie systemu zarządzania energią w budynku - wymiana oświetlenia na energooszczędne, wykonanie automatyki systemu oświetlenia oraz systemu grzewczego. - wykonanie audytu powykonawczego (ex post) Obowiązkiem Wykonawcy po podpisaniu umowy - dla każdego z zadań jest zakrycie w elewacjach budynków szkół potencjalnych miejsc lęgowych ptaków oraz usunięcie budek lęgowych w terminie do dnia 28.02.2026 r.
Interne Kennung: BZP-I.271.80.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 45400000 Baufertigstellung, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Tarnobrzegu” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Inwestycja: B 1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych: Zadanie nr 1: Szkoła Podstawowa nr 10.
Beschreibung: Zadanie nr 1: Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Dąbrowskiej 10 Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej nr 10 ul. Dąbrowskiej 10 w Tarnobrzegu: - ocieplenie przegród zewnętrznych - wymiana okien - wymiana drzwi - modernizacja instalacji centralnego ogrzewania - montaż paneli fotowoltaicznych z magazynem energii - wykonanie systemu zarządzania energią w budynku - wymiana oświetlenia na energooszczędne, wykonanie automatyki systemu oświetlenia oraz systemu grzewczego; - wykonanie audytu powykonawczego (ex post)
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 79212300 Pflichtbetriebsrevision, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45000000 Bauarbeiten, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: „Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Tarnobrzegu” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Inwestycja: B 1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych: Zadanie nr 2: Szkoła Podstawowa nr 11.
Beschreibung: Zadanie nr 2: Szkoła Podstawowa nr 11, ul. Olszowa 1 Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej nr 11 ul. Olszowa 1 w Tarnobrzegu: - ocieplenie przegród zewnętrznych - wymiana okien - wymiana drzwi - modernizacja instalacji centralnego ogrzewania oraz wymiana istniejących kotłów gazowych na nowe wraz z pompą ciepła - montaż paneli fotowoltaicznych z magazynem energii - wykonanie systemu zarządzania energią w budynku - wymiana oświetlenia na energooszczędne, wykonanie automatyki systemu oświetlenia oraz systemu grzewczego; - wykonanie audytu powykonawczego (ex post)
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: „Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Tarnobrzegu” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Inwestycja: B 1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych: Zadanie nr 3: Zespół Szkół nr 3, ul. Św. Barbary 1B
Beschreibung: Zadanie nr 3: Zespół Szkół nr 3, ul. Św. Barbary 1B Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje termomodernizację budynku Zespołu Szkół nr 3 ul. Św. Barbary 1B w Tarnobrzegu: - ocieplenie przegród zewnętrznych - wymiana okien - wymiana drzwi - modernizacja instalacji centralnego ogrzewania - montaż paneli fotowoltaicznych z magazynem energii - wykonanie systemu zarządzania energią w budynku - wymiana oświetlenia na energooszczędne, wykonanie automatyki systemu oświetlenia oraz systemu grzewczego; - wykonanie audytu powykonawczego (ex post)
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: „Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych w Tarnobrzegu” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Inwestycja: B 1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych: Zadanie nr 4: Zespół Szkół im. ks. S. Staszica, ul. Kopernika 1
Beschreibung: Zadanie nr 4: Zespół Szkół im. ks. S. Staszica, ul. Kopernika 1 Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje termomodernizację budynku Zespołu Szkół im. Ks. St. Staszica, ul. Kopernika 1 w Tarnobrzegu: - ocieplenie przegród zewnętrznych - wymiana okien - wymiana drzwi - modernizacja instalacji centralnego ogrzewania - montaż paneli fotowoltaicznych z magazynem energii - wykonanie systemu zarządzania energią w budynku - wymiana oświetlenia na energooszczędne, wykonanie automatyki systemu oświetlenia oraz systemu grzewczego. - wykonanie audytu powykonawczego (ex post)
Interne Kennung: Część 4