See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w Centrali i Oddziałach (w 6 częściach)
Beschreibung: Przedmiotem Zakupu są "Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w Centrali i Oddziałach (w 6 częściach)
Vorherige Bekanntmachung: 597353-2025
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00244/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w ZEW Dychów
Beschreibung: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w ZEW Dychów
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00244/2025 cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Los: LOT-0004
Titel: Część 2: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w Centrali
Beschreibung: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w Centrali
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00244/2025 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Los: LOT-0006
Titel: Część 3: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w EW Żarnowiec
Beschreibung: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w EW Żarnowiec
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00244/2025 cz. 3
Los: LOT-0008
Titel: Część 4: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w ZEW Porąbka Żar
Beschreibung: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w ZEW Porąbka Żar
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00244/2025 cz. 4
Los: LOT-0012
Titel: Część 5: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w ZEW Solina
Beschreibung: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w ZEW Solina
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00244/2025 cz. 5
Los: LOT-0013
Titel: Część 6: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w CW Wyspa Solina i Hotel
Beschreibung: Usługi porządkowe i pielęgnacja terenów zewnętrznych w CW Wyspa Solina i Hotel
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00244/2025 cz. 6