778175-2025 - Ergebnis
Polen – Fernmeldedienste – Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii komórkowej dla Urzędu Miasta Płocka i Jednostek Organizacyjnych, Spółek.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii komórkowej dla Urzędu Miasta Płocka i Jednostek Organizacyjnych, Spółek.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii komórkowej dla Urzędu Miasta Płocka i Jednostek Organizacyjnych, Spółek.
Interne KennungWZP.271.1.11.2025.EK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0001