778180-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Katowice w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego.
Interne KennungZ.270.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322300 Planungsleistungen für Brücken, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
TitelRewitalizacja stawu w leśnictwie Zadole
BeschreibungNumer zadania 02-09-1.1-01 – Rewitalizacja stawu w leśnictwie Zadole - poprzez budowę mnicha piętrzącego wodę na istniejącym zbiorniku wodnym w Leśnictwie Zadole (wysokość piętrzenia około 1-1,5m. Mnich zapewnia odpowiedni poziom wody w stawie i warunkuje zachowanie jego funkcji. - odbudowa mnicha wraz z odpływem - przebudowa grobli wraz z zabezpieczeniem przeciw bobrom - przebudowa przelewu awaryjnego - odtworzenie pojemności retencyjnej poprzez ukształtowanie dna zapewniające zimochów - założona retencja: Planowana pojemność obiektów małej retencji – wskaźnik [m3] 3900m3/ Planowana objętość retencjonowanej wody – wskaźnik [m3] 3000m3/ Osiągnięta powierzchnia obszaru retencji [ha] 0,55ha Lokalizacja: leśnictwo Zadole adres leśny 02-09-1-11-33-s;33-r, Panewnik 34-f gmina Ruda Śląska, działka: 959/53, 2/5 Katowice
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelRewitalizacja stawu w leśnictwie Imielin
BeschreibungNumer Zadania 02-09-1.1-02 – Rewitalizacja stawu w leśnictwie Imielin – poprzez przebudowę zbiornika wodnego polegającą na - przebudowie urządzenia upustowego (mnicha) wraz z odpływem (odpływ na terenie poza zarządem Nadleśnictwa Katowice wymaga uzgodnień z właściwym zarządcą dróg publicznych) - przebudowa istniejących grobli - przebudowie sieci rowów zasilających staw - odtworzenie pojemności retencyjnej poprzez ukształtowanie dna zapewniające zimochów - ujęcie wody dla celów ppoż. wraz z placem manewrowym - założona retencja: Planowana pojemność obiektów małej retencji – wskaźnik [m3] 20300m3/ Planowana objętość retencjonowanej wody – wskaźnik [m3] 19300m3/ Osiągnięta powierzchnia obszaru retencji [ha] 2,02ha Lokalizacja: leśnictwo Imielin, adres leśny 02-09-1-03-516-f, 516-g, 516-h; gmina Mysłowice, działka: 14, 84/2
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelRewitalizacja stawu w leśnictwie Ochojec
BeschreibungNumer Zadania 02-09-1.1-03 – Rewitalizacja stawu w leśnictwie Ochojec – polegająca na: odbudowie zbiornika wodnego poprzez: - założona retencja: Planowana pojemność obiektów małej retencji – wskaźnik [m3] 1700m3/ Planowana objętość retencjonowanej wody – wskaźnik [m3] 1700m3/ Osiągnięta powierzchnia obszaru retencji [ha] 0,33ha - likwidacja istniejących mnichów - budowa dwu grobli (przetamowań ze stałym przelewem górnym) - odtworzenie pojemności retencyjnej poprzez ukształtowanie dna Lokalizacja: leśnictwo Ochojec, adres leśny 02-09-1-05-199-d, 199-b; gmina Katowice, działka: 20/9.
Interne KennungCzęść 3