7782-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Dostawa dwóch urządzeń firewall pracujących w klastrze wysokiej dostępności (HA) w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch urządzeń firewall pracujących w klastrze wysokiej dostępności (HA) w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch urządzeń firewall pracujących w klastrze wysokiej dostępności (HA) w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO), Działanie: D 1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” oraz współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego., MSB/PN/85/12/2025, Szczegółowy zakres i przedmiot został określony w dokumentach zamówienia w szczególności w zał. 2 i 3 do SWZ zamieszczonych na stronie prowadzonego postępowania https://brodnowski.eb2b.com.pl/
Vorherige Bekanntmachung473994-2025
Interne KennungMSB/PN/85/12/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch urządzeń firewall pracujących w klastrze wysokiej dostępności (HA) w ramach projektu „Informatyzacja Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. w zakresie podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa placówki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO), Działanie: D 1.1.2. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” oraz współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.