2. Verfahren
Verfahren
Titel: Havlíčkův Brod, TR 110/22 kV - obnova TR
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby „Havlíčkův Brod, TR 110/22 kV - obnova TR“. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: N006/22/V00002444
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45315700 Installation von Schaltanlagen
5. Los
Los: LOT-0001