See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów”
Beschreibung: Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu. Zamówienie zostało podzielone na 7 części zgodnie z zakresem działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, tj.: Część nr 1 BOK „Śródmieście” Część nr 2 BOK „Nowe Miasto” Część nr 3 BOK „Podgórze” Część nr 4 BOK „Stary Zdrój” Część nr 5 BOK „Piaskowa Góra - Szczawienko” Część nr 6 BOK „Sobięcin” Część nr 7 BOK „Biały Kamień”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 BOK „Śródmieście”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 1 BOK „Śródmieście”
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 BOK „Nowe Miasto”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 2 BOK „Nowe Miasto”
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 BOK „Podgórze”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 3 BOK „Podgórze”
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 BOK „Stary Zdrój”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 4 BOK „Stary Zdrój”
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 BOK „Piaskowa Góra - Szczawienko”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 5 BOK „Piaskowa Góra - Szczawienko”
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 BOK „Sobięcin”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 6 BOK „Sobięcin”
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 BOK „Biały Kamień”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości, porządku i estetycznego wyglądu terenów (wyszczególnionych w pkt. 2 - 5) w obrębie działania poszczególnych Biur Obsługi Klienta Miejskiego Zarządu Budynków Sp. z o.o. w Wałbrzychu, Część nr 7 BOK „Biały Kamień”